İletişimBize Sorun
24 Ocak 2021 Pazar
 
 Projelerimiz  
 Hakkımızda  

EKO-TEK KLİMA SİSTEMLERİ 01.03.2000 Tarihinde Tayfun AYDIN-Ümit YILDIZ ortaklığında kurulmuştur. Şirketimiz Antalya ve ilçeleri , İzmir,İstanbul, Ankara illerinde kuruluşundan bu yana ısıtma-soğutma-havalandırma , işlerinde başarı ile satış ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktadır.

EKO-TEK KLİMA SİSTEMLERİ’NİN diğer ortaklığı da profesyonel servis hizmetlerinin verildiği EKO-TEK MÜHENDİSLİK PROJE İKLİMLENDİRME SİS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ‘ dir.
Kuruluşu da 2006 yılıdır.İki şirket 2010 yılından beri EKO-TEK MÜHENDİSLİK PROJE İKLİMLENDİRME SİS. SAN. TİC. Limited Şirketi olarak tek çatı altında devam etmektedir.
EKO-TEK MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. Antalya merkez ve ilçelerinde birçok büyük firmanın TSE' li servis hizmetlerini sorunsuz halen sürdürmektedir.

Elektrostatik Filtreleme Sistemleri (Bacasız Davlumbaz) Antalya anabayisi olarak hizmetlerimiz halen sürmektedir. özellikle bölgemizde gerek satış gerek servis anlamında herzaman güven veren firma olarak büyüyerek devam etmektedir. 

HİZMETLERİMİZ* PROJE , TAAHÜT VE KANAL İŞLERİ,
* MONTAJ,
* DEMONTAJ- MONTAJ,
* PERİYODİK BAKIM,
* YILLIK BAKIM,
* ARIZA BULMA VE GİDERME,
* YEDEK PARÇA SATIŞI,
* İŞLETMEYE ALMA,
* KONUSUNDA UZMAN BAKIMNEKİBİ İLE HIZLI VE ETKİN MÜDEHALE
* SATIŞ SONRASI MÜŞTERİ VE GARANTİ HİZMETLERİ

 

 


 SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Müşterilerimizin ürün seçiminde ve tercih etme aşamasında etkin olan önemli faktörlerinden biri de, firmamızın satış sonrasında müşterilerine sunmuş olduğu servis hizmetidir. Ürünlerin kullanım şekli ,daha uzun ömürlü kullanım için yapılması gerekenlerin kullanıcı personel eğitimi ve sürekli periyodik kontrollerimiz sayesinde ; verilen servis hizmetinin kalitesi, sürekliliği, güvenililirliği, hızlı olması, eğitimli servis teknisyenleri ve servis hizmetlerimiz dahilinde müşteri memnuniyeti en üst seviyelerde tutulmaktadır. Değişkenlik gösteren tüketici taleplerine ve ihtiyaçlarına günün şartlarına uygun olarak en hızlı ve en kısa sürede cevap verebilecek alt yapıya ve teknik donanıma sahip yetkili servis organizasyonumuz kapsamında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 
Uzman servis teknisyeni kadromuz ile Türkiye standartlarını değiştirecek bir hizmet anlayışı ile kullanıcılar nezdinde firma ve marka olarak çözüm ortağı olarak kabul görmekteyiz. Güleryüzlü hizmet, teknik donanım, yedek parça – işçilik garantisi, uygun fiyatlı yedek parça-servis ücretleri ve profesyonel yaklaşım ile cihazlarımızı kullanan müşterilerimize en kısa sürede hizmet verilerek üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.
Tüketicilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin sınırının olmadığı ve daima daha iyi bir hizmet sunulması gerektiği bilinciyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan firmamız yenilikçi ve üstün hizmetler sunarak her zaman farklılığını gösterecektir
.

 


 

 

Yandex.Metrica


EKO-TEK MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.
Cebesoy Caddesi No:61/B Merkez - Antalya